Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 24 578

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 8

Tanie parasole reklamowe

Nasza firma sprzedaje hurtowo różnego rodzaju produkty reklamowe i promocyjne. Specjalizujemy się w sprzedaży standardowych produktów (takich jam materiały piśniennicze, kalendarz, notesy, koszulki, czapki czy parasole reklamowe), ale w ostatnim czasie znacznie rozszerzamy ofertę o bardziej nowoczesne produkty promocyjne. W przypadku produktów tekstylnych (np. koszulki czy parasole reklamowe) posiadamy szeroki wybór materiałów oraz dajemy możliwość ich dostosowania do indywidualnych potrzeb naszych klientów biznesowych. W ostatnim czasie zwiększa sie także popularność niestandardowych gadżetów reklamowych, takich jak gadżety sportowe czy elektroniczne. W przypadku tej ostatniej kategorii posiadamy szeroki wybór urządzeń elektronicznych dla przedsiębiorstw i instytucji. Regularnie oferfujemy wyprzedże i atrakcyjne promocje na niektóre gadzęty reklamowe dostępne obecnie w naszej ofercie produktowej.

brak zdjęcia
2

Ranking: 20 026

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.promogoods.pl

Nasza ocena: 8

Ciekawe artykuły promocyjne dla firm

Promo Goods to firma, która oferuje Państwu szeroki wybór artykułów promocyjnych. Obecnie dobra reklama to połowa sukcesu, dlatego warto zainwestować w ciekawe gadżety, które pomogą w wypromowaniu Państwa działalności. Jednym z takich akcesoriów są gustownie wykonane pendrive reklamowe. Cena, atrakcyjny wygląd i funkcjonalność to ich największe atuty. Wykonujemy również wiele innych, interesujących gadżetów, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych klientów. Zapewniamy dobre gatunkowo i trwałe produkty. Jeśli interesują Państwa solidnie wykonane pendrive reklamowe, cena zachęca do skorzystania z naszej oferty.

Ciekawe artykuły promocyjne dla firm
3

Ranking: 19 726

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 8

Reklama, wizytówki, gadżety reklamowe i kalendarze. Bielsko Biała

Szukasz doświadczonej i sprawdzonej firmy, która może dla Ciebie przygotować różnego rodzaju gadżety reklamowe? Jeśli interesują Cię gadżety reklamowe to bardzo dobrze trafiłeś, gdyż nasza firma zajmuje się tą dziedziną już ponad 10 lat i stale podnosi możliwości dla naszych klientów. Gadżety to świetna okazja, aby podarować coś swoim klientom, którzy kupili w twojej firmie najwięcej produktów czy usług. Wykonujemy różnego rodzaju gadżety reklamowe, takie jak długopisy, balony, portfele, ubrania z nadrukiem, torby oraz wiele innych. Mogą one być również świetnym produktem promocyjnym na spotkaniach biznesowych, konferencjach, targach i w wielu różnych miejscach, lub mogą być dodatkiem do zakupów twoich klientów. Zatrudniamy odpowiedzialnych i doświadczonych ludzi, którzy pomogą Ci przygotować odpowiednie materiały reklamowe jakich tylko potrzebujesz, także już wiesz, w której firmie znaleźć świetne gadżety reklamowe.

brak zdjęcia
4

Ranking: 18 325

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 8

Nie zawsze trzeba płacić opłaty na ZAiKS

ZAiKS to dla wielu firm, szczególnie niewielkich sklepów i zakładów usługowych, synonim krwiopijcy wyłudzającego od nich pieniądze za odtwarzaną w tych obiektach muzykę. Tymczasem ZAiKS po prostu działa w interesie artystów, których prawa majątkowe reprezentuje. Można jednak uniknąć płacenia daniny na rzecz ZAiKS i tym podobnych organizacji chroniących majątkowe prawa autorskie. Wystarczy w tym celu albo w ogól nie odtwarzać muzyki, co dla sklepów i punktów usługowych jest nie do przyjęcia, albo korzystać z muzyki nieobjętej majątkowymi prawami autorskimi. Taka muzyka nie wymaga uiszczania żadnych opłat na ZAiKS.

brak zdjęcia
5

Ranking: 17 202

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 8

Quartz - najlepsze opakowania i saszetki.

Quartz to profesjonalne opakowania i saszetki na chemię, nawozy, kosmetyki, kremy, żele, pasty, kosmetykę samochodową i inne tego typu środki. Nasza firma ma ogromne doświadczeniu w konfekcjonowaniu takich środków - działamy w tej branży od blisko 30 lat i w ciągu tego czasu udało nam się bardzo rozwinąć naszą ofertę. Stosujemy zaawansowany sprzęt i dysponujemy wielkim zbiorem różnorodnych maszyn, dzięki czemu możemy pakować produkty bardzo różnego typu. Nasi pracownicy dobrze znają się na swojej pracy i korzystają ze sprawdzonych technik, takich, jak fleksografia, druk offsetowy czy rotograwiura. Zapraszamy do korzystania z wysokiej jakości produktów i opakowań firmy Quartz tworzonych takimi metodami, jak fleksografia, druk offsetowy itd.

brak zdjęcia
6

Ranking: 12 539

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 8

Kampanie marketingowe, wysyłka mailingu i bazy danych

Przedsiębiorstwo Target Media zajmuje się nowoczesnymi rozwiązaniami marketingowymi. Opracowywane są skuteczne kampanie promocyjne i prowadzona jest wysyłka mailingu na potrzeby firm dystrybucyjnych oraz sprzedaży różnorodnych produktów i usług. Firma dysponuje rozbudowanymi bazami klientów indywidualnych i biznesowych. Opracowywane są niestandardowe kampanie marketingowe, które przynoszą realne zyski biznesowe. Wszystkie działania podporządkowane są ściśle potrzebom danego klienta, a rozwiązania projektowane na miarę potrzeb zamawiającego. Wysyłka mailingu należy do najbardziej skutecznych działań promocyjnych. Specjalnie opracowana treść listów poczty elektronicznej trafia do ściśle określonych grup odbiorców. Nakłady ponoszone przez klientów na innowacyjne działania promocyjne oferowane przez Target Media zwracają się w maksymalnie krótkim okresie rozliczeniowym. Skuteczność mailingów i podejmowanych przez przedsiębiorstwo innych działań promocyjnych jest na co dzień monitorowana, a pozyskane dane przekazywane klientom.

brak zdjęcia
7

Ranking: 4 057

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.dlugopisymillenium.pl/oferta/5-seria-cosmo

Nasza ocena: 8

Długopisy reklamowe (między innymi długopisy Cosmo i Zara) to jeden z najlepszych sposobów na rozreklamowanie Waszej firmy. Możecie zamówić je w firmie Millenium. W ofercie znajdziecie dziesięć różniących się artykułów, między innymi: długopisy Cosmo, Zara, Trendy, Zen. Firma Millenium w swojej ofercie posiada także zestawy długopisów (także w połączeniu z ołówkami). Zestawy zostały zapakowane w bardzo eleganckie pudełka, które zrobią przyjemne wrażenie na kliencie. Gadżety reklamowe to jeden z najlepszych sposób na rozreklamowanie swojej firmy. Możecie je wręczyć klientowi podczas spotkania biznesowego.

Zestawienie długopisów z serii Cosmo w zestawach
8

Ranking: 8 334

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 8

Agencja kreatywna Elementone. Dobry wybór.

Jeżeli chcemy, aby działania dla nas wykonywała agencja kreatywna, to nie należy się długo zastanawiać i koniecznie zgłosić do firmy Elementone. To z pewnością będzie dobre rozwiązanie. Za współpracą z Elementone przemawia wiele argumentów, jednym z najważniejszych z pewnością jest kreatywność zespołu, błyskotliwość tych ludzi i ich nieprzeciętna wrażliwość. Dzięki temu ta agencja kreatywna może tworzyć projekty, z których klienci są zadowoleni i wracają po kolejne projekty. To dobrze, że klienci są zadowoleni z przedstawionych propozycji. To świadczy o tym, że zespół Elementone potrafi odpowiadać na wymagania.

brak zdjęcia
9

Ranking: 1 883

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.cranberry.com.pl

Nasza ocena: 8

Witaj na stronie cranberry.com.pl - portalu, za pomocą którego możesz kupić wysokiej jakości kubki z nadrukiem. Nasza oferta jest dostępna dla każdego, kto szuka spersonalizowanego kubka. Jest to rozwiązanie idealne na prezent. Jeśli organizujesz konkurs, bądź jesteś właścicielem firmy kubki z nadrukiem z pewnością okażą się ciekawym pomysłem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem. Jakość wydruku gwarantuje wykorzystanie najnowszych technologii, które pozwalają dodatkowo obniżyć koszty nadruku. Dzięki temu możemy przedstawić jedną z najlepszych ofert na rynku.

Kubki, szklanki, ceramika marketingowa
10

Ranking: 1 867

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.wms.pl

Nasza ocena: 8

Tablice suchościeralne od zaufanej firmy WMS

WMS to renomowane przedsiębiorstwo, które posiada niemal 20-letnią praktykę na polskim rynku. Funkcjonowanie firmy łączy w sobie profesjonalizm, doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę, która jest najsilniejszą stroną podmiotu. Fachowe wsparcie merytoryczne i techniczne jest świadczone przez specjalistów w swojej dziedzinie. Tablice suchościeralne stanowią początek bogatej oferty marki. Cały katalog jest przedstawiony w formie online na stronie internetowej www.wms.pl. Poza najwyższą jakością przedsiębiorstwo wyróżnia się najkrótszymi terminami realizacji zamówienia. Tablice suchościeralne cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród innych przedsiębiorców, ale również wśród organizacji.

http://www.wms.pl/tablice/tablica-suchoscieralna
11

Ranking: 1 825

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://kompan.pl

Nasza ocena: 8

Google ADwords to niezawodna kampania reklamowa w sieci oferowana przez lidera na Polskim rynku firmę Kompan.pl. Zadaniem google ADwords jest zainteresowanie potencjalnych klientów ofertą firmy przez nas reklamowanej. Dzięki temu programowani jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować efekty jakie przynosi nasza kampania. Jest to niezwykle korzystne, ponieważ nam zależy przede wszystkim na efektach. Za nie się właśnie rozliczamy ze zleceniodawcą. Sposób kampanii możemy ustalić wspólnie lub zastosować się do dokładnych zaleceń klienta. Postaw na rozwój i pozwól nam sobie pomóc!

Kampania Google Adwords