Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Miniaturka
1

Ranking: 113 172

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: https://msp.zgora.pl/technik-uslug-kosmetycznych

Nasza ocena: 4

Zawsze te dwa zagadnienia powinny iść w parze. I na to możemy liczyć w takim miejscu jak technikum kosmetyczne Zielona Góra. Tutaj bowiem niczego nam nie zabraknie i będziemy mogli naprawdę rewelacyjnie spędzać czas. Nauczymy się wszystkiego, co niezbędne, by móc zajmować się wykonywaniem makijażu oraz wielu innych zabiegów dla swoich klientów. W takim razie na pewno zastanowimy się nad czymś takim jak technikum kosmetyczne Zielona Góra to miasto, które pewnie sprawi, że będziemy mogli wiele się nauczyć. Zależy nam na tym, by mieć jak największą praktykę i by jak najbardziej pomagać innym.

Nauka i praktyka
2

Ranking: 112 649

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: https://www.ignatianum.edu.pl/bezplatne-kursy-jezykowe-online

Nasza ocena: 4

Praktycznie każdy student prestiżowej uczelni wyższej Ignatianum będzie miał możliwość ukończyć darmowy kurs angielskiego online. Ta Krakowska szkoła z tradycjami od lat wspiera dążenia młodych ludzi do samorozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.Program akademicki uczelni dostosowany jest do potrzeb rynku i studentów. Nie ogranicza się jedynie do suchych danych i teorii. Darmowy kurs angielskiego online stanowi tego dobitny przykład. Ciężko znaleźć jest podobne przykłady takiego zaangażowania uczelni w rozwój jej studentów. Ignatianum posiada ogromny atut, którym jest doskonała kadra składająca się z wybitnych uczonych.

Wiedza otwiera wiele drzwi.
3

Ranking: 50 397

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

Bajeczki, które bawią, uczą i relaksują

Wydawnictwo Monika Duda zajmuje się tworzeniem propozycji dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz bajeczki (sklep online) w sztywnych i miękkich okładkach, małe i duże, z naklejkami i bez naklejek, o bardzo zróżnicowanej tematyce, przeznaczone dla dzieci w bardzo różnym wieku. Wszystkie skupiają się na barwnym i czytelnym przekazie dla młodego czytelnika. Zachęcają treścią, barwą i formą. Bajeczki (sklep online) dostępne są w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej, więc mogą z niej skorzystać rodzice oraz wychowawcy i nauczyciele grup przedszkolnych. Zakupienie większej ilości książeczek do biblioteczki domowej lub przedszkolnej może się okazać doskonałym pomysłem, który umili nam wolną chwilę z dziećmi. Już teraz pomyśl o tym i zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Dodatkowo możesz zapisać się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o promocjach, konkursach i nowościach naszego wydawnictwa. Spraw swojemu dziecku radość - kup bajeczkę i czytaj razem z nim.

brak zdjęcia
4

Ranking: 36 757

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

Tłumaczenie tekstów, Lublin

Lublin, tłumaczenie tekstów z języka obcego na polski albo polskiego na obcy nie jest takie łatwe, a szczególnie wtedy, gdy zostały użyte w nich specjalistyczne słowa albo sformułowania. Dlatego warto skorzystać z oferty tłumacza, który może nam przełożyć każdy tekst. Dzięki temu otrzymamy tekst, który będzie poprawny pod względem stylistycznym, interpunkcyjnym i ortograficznym. Teksty takie zawsze tłumaczone są na czas i do tego w atrakcyjnych cenach. W związku z tym nie musimy siedzieć całego dnia ze słownikiem w ręku i tłumaczyć każde słówko po kolei, ponieważ można zgłosić się do tłumacza, który specjalizuje się w danym języku. Lublin, tłumaczenie sprawdzane jest na koniec pod względem stylistycznym i poprawnościowym, dlatego zawsze dostajemy poprawnie przetłumaczony tekst.

brak zdjęcia
5

Ranking: 33 802

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.speed.auto.pl/faq/kurs-prawa-jazdy

Nasza ocena: 4

Mieszkasz poza miastem? Masz dość proszenia męża, by podrzucił Cię autem na zakupy? Masz dość narzekania, że jest zmęczony, gdy z chęcią podjechałabyś samochodem do fryzjera? Wiele z nas czuje to samo. Odpowiedz sobie na jedno pytanie: a może zamiast liczyć na męża byłoby lepiej, gdybyś sama skończyła kurs prawa jazdy? W Gdyni możesz zapisać się na zajęcia dla przyszłych kierowców do Ośrodka SPEED. To firma, doceniona w Trójmiejskich Rankingach Ośrodków Prawa Jazdy, charakteryzująca się dostosowywaniem swej oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. SPEED oferuje nawet możliwość zamówienia teorii kursu online! Z nimi żadna osoba nie stwierdzi, że czymś, co jest dla niej za trudne, jest kurs prawa jazdy. W Gdyni jest wiele szkół nauki jazdy. Nie każdą jednak cechuje duża liczba pozytywnych opinii byłych Kursantów, zadowolonych z szybkiego zdobycia dokumentu, dopuszczającego ich do uczestnictwa w ruchu drogowym. A ze Ośrodkiem Szkolenia Kierowców SPEED pójdziesz na egzamin państwowy dobrze przygotowana i pewna siebie. A potem już tylko pozostaną Ci pertraktacje z mężem, żeby zechciał użyczyć Ci swój samochód.

Ośrodek Szkolenia Kierowców SPEED - pierwszy krok do Twojego prawa jazdy.
6

Ranking: 31 870

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 4

Ustawa sklepikowa dla placówek szkolnych

Placówki szkolne i oświatowe od wielu lat prowadzą na swoim obszarze działalność polegającą na sprzedaży produktów żywnościowych dla dzieci, jak też na prowadzeniu stołówek z obiadami. Obowiązują je przy tym określone przepisy prawa, w tym ustawa sklepikowa, wprowadzona niedawno przez ustawodawcę. Ustawa sklepikowa określa, jakie produkty mogą być sprzedawane przez szkolne sklepiki, a jakie są zabronione. Niezastosowanie się do tych wymogów może grozić karami finansowymi, dlatego placówki te zwracają się o pomoc do firm zajmujących się kontrolą żywności, by pomogły w dostosowaniu działalności do przepisów. Taką firmą jest HACCP Online, który współpracuje ze wszystkimi podmiotami gospodarczymi, zarówno prywatnymi, jak i państwowymi. Ustawa sklepikowa jest rozbudowana i nie zawsze w pełni zrozumiała, dlatego HACCP Online pomoże w jej wdrożeniu, by uniknąć problemów. Firma dostarczy też drogą internetową odpowiednią dokumentację, która jest niezbędna przy procedurach kontrolnych i audytach.

brak zdjęcia
7

Ranking: 29 247

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://eu.com.pl/o-nas/metody-i-system-nauczania/

Nasza ocena: 4

Wyprawa do szkoły językowej to dla ciebie zbyt duże marnotrawstwo czasu? Dziś w prosty sposób z lektorem spotkać możesz się w swym własnym domu. Niemiecki online to propozycja dla tych, którzy chcą odbywać zajęcia w czasie i miejscu, które sami wyznaczą. Wystarczy podłączenie do internetu i gotowe! Niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz, możesz ćwiczyć swe językowe umiejętności. Indywidualne konwersacje to najlepsze rozwiązanie. Wówczas możesz mieć pewność, że zajęcia takie maksymalnie uda ci się wykorzystać. Niemiecki online? To jak najbardziej jest możliwe. W końcu tyle spraw załatwić można dziś przez internet. Rozmowa z lektorem nie jest tu wyjątkiem. Zgranie lekcji z twoim planem dnia nie będzie już wyzwaniem niemożliwym do wykonania.

Naucz się obcego języka przez internet
8

Ranking: 29 251

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 4

Szkolenia programowania w języku JAVA

Jeśli chcesz szybko nauczyć się sprawnie i poprawnie programować to miejsce właśnie dla Ciebie - oferujemy naukę języka JAVA. Szkolenia, trwające zazwyczaj kilka dni, obejmują zakres, który pozwoli Ci samodzielnie posługiwać się tym językiem. Zajęcia prowadzą rzetelni fachowcy, którzy mają wielkie doświadczenie w nauczaniu oraz programowaniu, są więc w stanie podpowiedzieć Ci wiele praktycznych rozwiązań problemów z programowaniem, których nie znajdziesz w Internecie. Proponujemy kursy, które obejmują podstawy programowania w Javie, tworzenie aplikacji bezodanowych oraz elementy bardziej zaawansowane, więc z pewnością każdy, kto chce podnieść swoje kwalifikacje, znajdzie tu coś na odpowiednim dla siebie poziomie. Jeśli chcesz tworzyć na przykład dobre aplikacje WEB czy aplikacje korporacyjne, nauczyć się administracji serwerem JBoss lub Tomcat - językiem idealnym dla Ciebie jest właśnie JAVA. Szkolenia jest w stanie pojąć każdy, nawet osoba, która jest w kwestii programowania w tym języku zupełnie zielona.

brak zdjęcia
9

Ranking: 25 513

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

Atrakcyjny hotel do zorganizowania konferencji

Jeśli w firmie pojawia się konieczność zorganizowania narady, spotkania, czy konferencji, zwykle przenosi się takie wydarzenia do atrakcyjnych miejsc, poza jej siedzibą. Nie każde przedsiębiorstwo przygotowane jest na komfortowe zebranie kilkudziesięciu pracowników w jakiejś sali. Na szczęście istnieją profesjonalne hotele konferencyjne, takie jak Kolumna Park w pobliżu Łodzi. W pięknym otoczeniu, w zdrowej atmosferze pracownicy chętnie się zbiorą na obrady. Jeśli program takiego spotkania zakłada dłuższy jej przebieg, na przykład cały weekend, wtedy wiąże się to także najczęściej z noclegiem. Nie wszystkie hotele konferencyjne udostępniają taką możliwość, ale Kolumna Park tak - oprócz wyjątkowych sal konferencyjnych posiada także wygodne pokoje.

brak zdjęcia
10

Ranking: 24 686

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

Kurs języka niemieckiego w Krakowie

Osoby szukające pracy w Niemczech i Austrii mogą ją otrzymać praktycznie od zaraz, wystarczy zapoznać się z propozycją agencji pośrednictwa pracy Zeitmann. Wymieniona agencja wykwalifikowanym pracownikom jest nawet w stanie zapewnić i zorganizować profesjonalny kurs niemieckiego w Krakowie, przygotowujący do podjęcia pracy w wymienionych krajach. Praca dostępna jest zarówno w specjalistycznych branżach, do których wykonywania potrzebne jest kierunkowe wykształcenie i odpowiednie doświadczenie, jak również praca sezonowa przy różnego rodzaju zbiorach. Kurs niemieckiego w Krakowie z pewnością znacząco pomoże wszystkim osobom chcącym podjąć pracę, lecz obawiających się trudności związanych z barierą językową. Propozycje wyróżnionej agencji pośrednictwa pracy są bezpieczne i zapewniają nam wysokie zarobki z pełnym pakietem ubezpieczeniowym. Ze strony fachowej agencji pośrednictwa Zeitmann obecnej w branży od kilkunastu lat, możemy liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy.

brak zdjęcia
11

Ranking: 22 196

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 4

Iberystyka Warszawa - przyszłościowy kierunek

Nie wiesz, jakie studia wybrać? Interesujesz się kulturą oraz językami innych krajów. Zapraszamy na innowacyjny kierunek iberystyka studia Warszawa. Jest to dział nauki, który zajmuje się literaturą, historią oraz kulturą Hiszpanii i Portugalii. W stopniu perfekcyjnym można opanować język hiszpański oraz portugalski. Jest to niezwykle przyszłościowy kierunek, gdyż nie od dziś wiadomo, że języki obce na rynku pracy są bardzo pożądane. Angielski już dawno wyszedł z mody, dlatego też zachęcamy do nauki innych języków zachodnich. Hiszpania to piękny kraj, o którym można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Iberystyka studia Warszawa zapewnią Ci ogólną wiedzę oraz dadzą wiele możliwości. Nasi wykwalifikowani pedagodzy w bardzo interesujący sposób prowadzą zajęcia. Są to zazwyczaj obcokrajowcy, którzy na co dzień mają styczność z językiem hiszpańskim. Nie czekaj dłużej i zapisz się na Iberystykę.

brak zdjęcia
12

Ranking: 21 599

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

Szkoła jakiej szukałeś dla swoich dzieci

Amicus to zdecydowanie najlepsze prywatne gimnazjum. Katowice zaś to miasto gdzie znajduje się siedziba szkoły. Nauczają w niej wybitnej klasy specjaliści, pasjonaci dziedzin, w których nauczają. Szkoła wyposażona jest w nowoczesne technologie, klasy z nowymi urządzeniami biurowymi czy też inne akcesoria techniczne. Wszystkie dają praktycznie niezliczone możliwości rozwoju dla uczniów. Szkoła posiada wysoki poziom nauczania stale rozwijany. Nauczyciele w tej szkole stale pogłębiają swoją wiedzę i są na bieżąco z wszystkimi nowinkami tematycznymi. Bo Amicus to po prostu najlepsze gimnazjum. Katowice i uczniowie z tego miasta już się o tym przekonali. Teraz pora na kolejne osoby z innych miast. Tym bardziej, że Amicus posiada również liczne zajęcia pozalekcyjne, na których uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe możliwości. Jednym słowem jest to najlepsze miejsce dla każdego pod wieloma względami. Nie pozostaje, zatem nic innego jak tylko zapisać swoje dziecko do właśnie tej szkoły już teraz.

brak zdjęcia
13

Ranking: 21 298

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

Warto się kształcić - plusy wykształcenia

Na naukę nigdy nie jest za późno. Zawsze warto rozwijać się, uczyć się i dowiadywać się więcej o otaczającym nas świecie. Uczenie się poszerza nasze horyzonty, pomaga lepiej zrozumieć świat i otaczającą nas rzeczywistość. Jak chodzi o wykształcenie, to wielu ludzi ma tutaj niespełnione ambicje. Jeżeli tak jest w twoim przypadku, to może powinieneś się zdecydować podjąć naukę w liceum dla dorosłych. Warszawa jest miastem wielu możliwości. Im ktoś ma lepsze kompetencje, im ktoś jest lepiej wykształcony, tym znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy powinno być dla niego łatwiejsze. Jeżeli to ci się właśnie marzy - lepsze kompetencje i lepsza praca - to zdecyduj się na liceum dla dorosłych. Warszawa stanie się wtedy i dla ciebie miastem wielu możliwości.

brak zdjęcia
14

Ranking: 17 295

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

Imperium Wiedzy Centrum Korepetycji w Piasecznie

Imperium Wiedzy to Centrum Korepetycji w Piasecznie, powstałe w 2011 r. Siedziba firmy znajduje się w centrum miasta. Imperium Wiedzy to przyjazna firma, w której w miłej, bezstresowej atmosferze na zajęciach można rozwijać się, powtarzać i utrwalać wiedzę. Zajęcia, np. korepetycje z matematyki piaseczno, prowadzone są w dobrze wyposażonych salach lekcyjnych. Doświadczeni i życzliwi korepetytorzy dojeżdżają również pod wskazany przez klienta adres, by pomóc zrozumieć każdy przedmiot w domowym zaciszu klienta. Korepetycje z matematyki piaseczno przygotują każdego ucznia do kolejnej lekcji, sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego czy maturalnego.

brak zdjęcia
15

Ranking: 11 103

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 4

Księgarniaszkolna - tanie podręczniki

Każdy kto posiada dziecko w wieku szkolnym wie jak wielkim obciążeniem dla domowego budżetu jest zakup szkolnej wyprawki. Ratunkiem i metodą na zaoszczędzenie choć kilkuset złotych są tanie podręczniki. Gdzie je znaleźć? W internetowym sklepie księgarniaszkolna.pl. To wyjątkowo tanie podręczniki w jednym miejscu dostępne od ręki. Dla wszystkich. Zarówno przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych jak i średnich. To również szeroki asortyment pomocy dydaktycznych w niskich cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na stronie internetowej www.ksiegarniaszkolna.pl/ i oszczędzaj.

brak zdjęcia
16

Ranking: 3 406

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 4

Kierunek budownictwo

Budownictwo Wrocław jest jednym z najtrudniejszych kierunków oferowanych przez polskie uczelnie. Uniwersytet Przyrodniczy w stolicy Dolnego Śląska również dodał do programu zajęcia z tej dziedziny. Budownictwo (Wrocław) opiera się na trzech specjalizacjach: budownictwo rolnicze, budownictwo wodne oraz konstrukcje budowlane. Wszystkie zajęcia odbywają się na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji. Absolwent kierunku jest merytorycznie i praktycznie przygotowani do pracy w zawodzie. Ponadto ich nabyta wiedza pozwala na projektowanie i kierownictwo konstrukcjami budowlanymi i instalacyjnymi.

brak zdjęcia
17

Ranking: 3 639

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

Seka uprawnienia SEP

Jeżeli chcemy podnieść swoje kwalifikacje zawodowe warto przemyśleć, w jakim kierunku, w jakiej dyscyplinie chcemy się rozwijać. Z pewnością z podpowiedzią może nam przyjść firma Seka, która między innymi specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, czy kursów. Tutaj przeprowadzane są szkolenia, które pomagają zdobyć uprawnienia SEP. Dokładna, szczegółowa informacja znajduje się na stronie internetowej firmy. Tutaj właśnie można się dowiedzieć, jak ubiegać się o uprawnienia SEP. Oferta firmy Seka jest oczywiście szersza i bardziej różnorodna. Szkolenia SEP nie są jedynymi, które oferuje ta firma.

brak zdjęcia
18

Ranking: 3 957

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.languageabroad.com.pl

Nasza ocena: 4

Nauka za granicą to niepowtarzalne doświadczenie

Nauka za granicą to nie tylko lekcje gramatyki i słownictwa. To także nauka myślenia w zagranicznej kulturze. Agencja edukacyjna Language Abroad jest organizatorem kursów prowadzonych w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym. Sprawia to, że prawdziwe lekcje zaczynają się po wyjściu z sali zajęciowej. Szlifowanie swoich umiejętności jest możliwe przez cały dzień, dzięki rodzimym mieszkańcom danego miejsca. Rodzinna atmosfera oraz wykwalifikowani lektorzy stanowią o najmocniejszych stronach marki. Nauka za granicą to niepowtarzalne doświadczenie, które pozostaje w pamięci na lata.

http://www.languageabroad.com.pl/home
19

Ranking: 3 939

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: http://www.akcent-edu.pl/j-hiszpanski-ogolny

Nasza ocena: 4

Kurs języka hiszpańskiego (Łódź) w szkole AKCENT to gwarancja najwyższej jakości kształcenia. Doświadczeni lektorzy, którzy z pasją przekazują posiadaną wiedzę są najcenniejszą stroną łódzkiej marki. Wyjątkowy kurs języka hiszpańskiego (Łódź) jest przygotowany z myślą o każdej grupie wiekowej i każdym odbiorcy. Swoje 10-letnie doświadczenie w branży zaprocentowało zaufaniem ze strony licznych odbiorców, nie tylko z województwa. Co więcej, szkoła AKCENT na swojej stronie ogłosiła konkurs, którego nagrodą główną jest rower. Złapanie przysłowiowego "bakcyla" do nauki języków jest gwarantowane!

kurs języka hiszpańskiego łódź w szkole akcent
20

Ranking: 3 391

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 4

Szkolenia komputerowe Seka

Firma Seka prowadzi profesjonalne szkolenia, które pozwalają na podwyższanie kwalifikacji pracowników. Jedną z ofert są szkolenia komputerowe. Jednak Seka oferuje również inne propozycje szkoleniowe, mianowicie szkolenia z zakresu prawa pracy, BHP, czy też ochrony środowiska. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia komputerowe, ponieważ coraz częściej pracownicy i sami właściciele firm chcą podwyższać swoje kwalifikacje i umiejętności obsługi nowych programów, albo podwyższania zaawansowania tych już znanych w stopniu podstawowym. Zdolność obsługi komputera jest niezastąpioną i niezbędną umiejętnością. Dlatego należy pamiętać, że są firmy, które pomagają podwyższać swoje kwalifikacje.

brak zdjęcia
21

Ranking: 3 181

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www:

Nasza ocena: 4

Kampania dla taty na etacie

Kampania "etat tata, lubię to!" jest prowadzona od niecałego roku, jednak przyniosła już wiele dobrego. Wiele ojców zrozumiało dzięki naszej kampanii iż mają swoje prawa do wychowania dzieci w pracy. Etat tata, lubię to! posiada wielu partnerów jednym z nich jest firma Multikino. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową kampanii www.etattata.pl, gdzie są na bieżąco zamieszczane informacje dotyczące praw rodziców jakie mają w pracy. Już teraz zajrzyj na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o kampani "etat tata, lubię to".

brak zdjęcia
22

Ranking: 2 848

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

szkolenia dla dyrektorów szkół organizowane przez OficynaMM

OficynaMM ma przyjemność poinformować o nowej możliwości jaka została przygotowana dla każdego dyrektora. Ową możliwością są szkolenia dla dyrektorów szkół, które będziemy organizować w największych miastach Polski. Nasze szkolenia dla dyrektorów szkół są adresowane dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Dzięki naszym szkoleniom mają Państwo szansę na poznanie nowych trendów w oświacie oraz zarządzaniu ludźmi i szkołą. OficynaMM to jeden z największych polskich wydawców oświatowych oraz organizator licznych konferencji i szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzami.

brak zdjęcia
23

Ranking: 3 443

Ilość odwiedzin: INF

Nota końcowa:

Adres www: www.klub-niezapominajka.pl

Nasza ocena: 4

Wyślij malucha na edukacyjne półkolonie w poznaniu

Edukacyjne półkolonie (Poznań) to doskonała opcja dla rodziców, którzy chcą zadbać o rozwój umysłowy i społeczny swojej pociechy. Tego typu wydarzenie organizowane jest przez markę Invention Group, która powstała z pasji do nauk ścisłych, a w szczególności robotyki. Budowanie oraz programowanie prawdziwego robota to program, który obejmują półkolonie. Poznań jest miejscem, gdzie są organizowane. Rodzice coraz chętniej wysyłają tu swoje pociechy, ponieważ zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych prowadzących są bardzo kształcące. Wszystko po to, aby zadowolić malucha i jego rodziców.

brak zdjęcia